Jump to content

Aplicatie blocata, sold wallet nu se incarca

Recommended Posts

• 3 weeks later...

De la ultimul update nu mai pot întra în walet, mi se spun diferite, ca nu-i asociat nr de telefon cu acest walet, dar pina acum cum de era asociat? Am o luna de cind duc discuții cu ei și încă nu au rezolvat problema. Aștept. 

• 3 weeks later...
On 6/16/2021 at 12:23 PM, Anda said:

Buna,

Soldul wallet-ului meu nu se incarca. Aplicatia pare blocata. Am ultimul update din 10 iunie. Are alticineva problema asta?

Anda

De regula aceste probleme sunt rezolvate prin update. Verifica sa ai ultima versiune instalata.

On 7/6/2021 at 12:07 PM, Valeriu said:

De la ultimul update nu mai pot întra în walet, mi se spun diferite, ca nu-i asociat nr de telefon cu acest walet, dar pina acum cum de era asociat? Am o luna de cind duc discuții cu ei și încă nu au rezolvat problema. Aștept. 

Daca faci update nu trebuie sa faci importare wallet. Din ce spui tu, se pare ca ai sters aplicatia si acum incerci sa introduci alta fraza secreta care nu este asociata cu numarul tau de telefon. Recuperarea unui cont se face prin fraza secreta formata din 24 de cuvinte sau prin backup iCloud/Google Drive si parola (backup trebuie facut doar in aplicatie, daca s-a sters aplicatia si nu ai facut, atunci nu se mai poate).